Mor Pleksi İmalatı Ürünlerde Teknolojik Hizmetler

24 Sep 2018 14:16
Tags

Back to list of posts

Mor Pleks Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Türkiye'nin pleksi sektöründe seçkin hizmet sunan öncü firmalarından biridir. 2005 yılında faaliyete geçen firma, reklamcılık ve tanıtım alanında her sektöre hizmet sunuyor. Mağaza standlarından reklam tabelalarına, çatı kaplama tasarımlarından deney malzemelerine dek, pleks ürünleri ile üretim gerçekleştiriyor.

Mor Pleksi firması, ticari etik doğrultusunda kurduğu şirketiyle güven- kalite ve çözüm odaklı hizmetler sunuyor. Donanımlı imalathanesi, yüksek teknolojik sistemler, iş niteliğini ve başarısını bilen personeller ile oluşturulmuş kadrosuyla, ulusal ve uluslar arası alanda http://www.morpleks.com ürünleri ile faaliyet gösteriyor. Firma sadece imalatta değil, satış, kurulum ve satış sonrası hizmetleri ile memnuniyet sağlıyor.

Reklamcılıkta Mor Pleksi

İşletmeler, mağazalar, kozmetik ve kimya sektörleri, sanayi ve ticaret kurumları gibi her sektörde tabela sistemleri ile hizmet sunuyor. Mağaza tabelaları, led tabelalar, kutu tabela, açık hava reklamcılığı sistemleri, levhalar, pano ve tanıtım alanına dair her gereçte, pleksi ürünleri ile sektörel hizmet sunuyor.

Otel, turizm tesisi, tekstil, kimya, gıda, giyim, elektrik- elektronik, liman turizmi, inşaat gibi her sektöre; dayanıklı, dış etkilere karşı dayanıklı ve nitelikli ürün imalatı gerçekleştiriyor. Ekonomik fiyat avantajı sağlayabilen firma, kendi imalatları sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede yakalıyor. Ayrıca her kişi ve kuruma uygun, kurumsal tasarımlarla modern sunumlar gerçekleştiriliyor.

Mağaza Ürünlerinde Mor Pleksi

Ürün standları ile sektörel imalat gerçekleştiren firma; lazer ve pleksi teşhir standları ile mağazacılık sektörünün ihtiyaçlarını gideriyor. Akrilik standlar, bijuteri standları, gözlük ve kozmetik standları ile hem hazır ürünlerini sunuyor hem firmalara uygun stand tasarımları ile konseptler hazırlıyor. Pleksi kalınlık seçimi, renk seçimi, model ve tarz seçimlerine göre, kurumsal kimliklere göre nitelikli dekorizasyon ürünleri sağlıyor.

Mor Pleksi Ürün ve Hizmet Seçenekleri

Çatı kaplama ürünleri, mağaza dekorları, mağaza standları, pleksi korkuluk ve dekor ürünleri, aydınlatma, tabela sistemleri, UV baskı, laboratuvar ürünleri, deney tüpleri, lazer deri kesim, kürsü, fason pleksi kesim ve lazer kesim, pleksi masa tasarımları, grafik tasarım, tekne ve yat camları, CNC oyma ve dekor işlemeleri, polikarbon çatı, pleksi vakum, kutu ve harf şişirme, led sistemleri, isimlikler ve broşürlükler, kapak çeşitleri ile bombeli pleksi ürün imalat- satış ve kurulum seçenekleriyle hizmet veriliyor.

PlexıGlas Değerler

lazerkesim-1024x397.jpg

Morpleks Pleksi lazer kesim Limited Şirketi, kuruluşundan bu yana verdiği hizmetler, kurumsal değerleri, vizyon ve misyonu ile yurt çapında başarı kaydetmiş bir firmadır. ''En iyi ürün ve en iyi hizmet'' doğrultusunda üretim ve hizmet sunumunda kalite sunan firma, her bir çalışanı ve kurumsal değerleri ile faaliyet gösteriyor. Güven, yüksek kalite, şirket politikası ve ticari- etik değerler doğrultusunda başarı odaklı imalat ve hizmet sunumu gerçekleştiriliyor. Pleksi ürünlere dair projeler ile Dünya markası hedefiyle kalite sunuluyor.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License